Neden Özel Havuzlu Villada Tatil
20 Nisan 2020
ALTERNATİF KİRALIK VİLLA HİZMETLERİ
20 Nisan 2020
Hepsini Göster

Uygun Fİyatlı Kiralık Vİllalar

Kiralık villa hizmeti verdiğimiz Solo Villa’da her bütçeye uygun seçenekler sunmaktayız. 2 kişiden 10 kişi kapasiteye kadar hizmet veren firmamızda ekonomik kiralık villa ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Aradığımız özellikler doğrultusunda farklı fiyatlarla karşılaşabileceğiniz firmamızdan aldığınız hizmetten %100 memnun kalacaksınız. Solo Villa’da sunduğumuz kiralık villaların hepsinde son teknoloji mobilya ve ev gereçleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra yemyeşil bir bahçe ve tertemiz bir havuzla hizmet veren villalarımızda istediğiniz gibi hareket edebilirsiniz. Uygun fiyatlı kiralık villa sunduğumuz firmamızda elektrik, su ve gaz giderleri için ekstra bir ödeme talep edilmemektedir. En önemlisi kiralık villanızı temiz teslim ettiğimiz firmamızda temizlik için ücret istenmemektedir. Giriş yapacağınız tarihte eviniz tamamen hazırlanırken kişi kapasitesi kadar temiz çarşaf ve yastık kılıfı kullanımınıza hazır halde bulundurulmaktadır. Kiralık villanızın içinde bulunduğu yemyeşil bahçeniz ve havuzunuz ise her sabah erken saatlerde görevliler tarafından temizlenmekte ve bakımı yapılmaktadır.

Ucuz Kiralık Villa

Ekonomik kiralık villa fırsatları sunan firmamızda 1.000 liradan 10.000 liraya kadar kiralık villa seçenekleri bulunmaktadır. Bu nedenle kiralık villa tercihinde bulunmadan önce aradığınız hizmetleri belirlemeniz oldukça önemlidir. Kiralık villa fiyatlarını havuz, manzara ve villa tipi gibi birçok etken etkilemektedir. Ayrıca seçtiğiniz villa için aldığınız ekstra hizmetlerde kiralık villa fiyatına etkilemektedir. Oda süsleme, hoş geldin paketi, balayı paketi gibi ekstra hizmetler kiralık villa fiyatını değiştirebileceği gibi özel transfer ve araba kiralama hizmeti de etkilemektedir.

Villada Tatil Seçenekleri Nelerdir

Özel Havuzlu Villalar: Sadece tatile geldiğiniz kişilerle birlikte kullanabileceğiniz müstakil yüzme havuzu olan villalardır. İstediğiniz zaman yüzebilir ya da güneşlenebilirsiniz.

Özel Yüzme Havuzu Dışarıdan Görünmeyen Villalar: Özel konuma sahip olan bu villalar havuzunun dışarıdan görünmemesi nedeniyle balayı çiftleri ve muhafazakar aileler tarafından oldukça sık tercih edilmektedir. Çok güzel bir alternatif tatil sunan özel yüzme havuzu dışarıdan görünmeyen villalar,  kalabalık arkadaş grupları için de en ideal villalar arasında yer almaktadır.

Balayı Villaları: Balayı çiftleri için özenle hazırlanan 2 kişilik villalardır. Genellikle havuzu dışarıdan görünmeyen bu villalar çiftlerin rahat hareket edebilmesi için güzel olanak sağlamaktadır.

Bir Cevap Yazın